oferta specjalna
9
ofert
Małgorzata Bobola

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 538

malgorzata.bobola@krolewska.krakow.pl

+48 501 488 465

zostaw wiadomość
53,85 zł/m2 cena: 2 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oś. Ruczaj, ul.Miłkowskiego, atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, pow. 52m2, cena wynajmu 2.800 zł + czynsz administracyjny 700 zł (zawiera co, wodę śmieci, czynsz)
Mieszkanie bardzo jasne, ale nie gorące, funkcjonalne, w pełni umeblowane i wyposażone,  spory salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, duży przedpokój z olbrzymymi szafami, bardzo duża łazienka z wanną.
W mieszkaniu jest klimatyzacja.
Budynek ładny , zadbany, 2 windy, miejsca postojowe dla mieszkanców.

Opiekun oferty:  Małgorzata Bobola, tel: 501/488-465, lic. zawodowa pośrednika nr 538, ubezpieczenie OC PZU  )  malgorzata.bobola@krolewska.krakow.pl ; www.biuro-nieruchomosci-krakow.pl, CENTRUM DORADCÓW NIERUCHOMOŚCI, ul. Królewska1.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KRL-MW-12424
Powierzchnia 52,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, prąd, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 6
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna DREWNIANE NOWY TYP
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Winda tak
Liczba wind 2
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12538

Wynajmiemy czyściutkie, zadbane mieszkanie jednopokojowe, położone na wysokim parterze, w bloku z 2008 roku przy ul. Miłkowskiego na Ruczaju.  Pokój umeblowany i wyposażony, z wyjściem na sporą zabudowaną loggię.  Jasna osobna kuchnia, umeblowana i wyposażona  Spora ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Pastelowa

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Pastelowa
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12547

Wynajmiemy słoneczne, zadbane mieszkanie w nowym budownictwie, na I piętrze w budynku przy ul. Pastelowej  Trzy pokoje: - spory słoneczny salon z wyjściem na balkon  - umeblowana, wygodna sypialnia - gabinet do pracy lub druga mniejsza sypialnia Jasna kuchnia z ...

Powierzchnia
68,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,47 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Pastelowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12506

PODGÓRZE / BOREK FAŁĘCKI ZACHÓD --- ULICA ZDUNÓW bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie 2-pokojowe stanowiące całe piętro kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, z dużym garażem bezpośrednio pod mieszkaniem 2 loggie 1 piętro w budynku 2-piętrowym z 2010r. garaż samodzielny ...

Powierzchnia
52,38 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 700
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12519

KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA RYDLA ----- TUŻ OBOK PĘTLI TRAMWAJOWEJ bardzo atrakcyjne, przestronne MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ JASNĄ KUCHNIĄ, po generalnym remoncie 2 lata temu, umeblowane i wyposażone, dostępne od 1 maja 2026r. Zapraszamy na wirtualny spacer ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,83 zł
cena 2 800