oferta na wyłączność
12
ofert
Katarzyna Szarek

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 546

kszarek@lobzowskie.pl

+48 507 174 477

zostaw wiadomość
51,47 zł/m2 cena: 3 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wynajmiemy słoneczne, zadbane mieszkanie w nowym budownictwie, na I piętrze w budynku przy ul. Pastelowej 
Trzy pokoje:
- spory słoneczny salon z wyjściem na balkon 
- umeblowana, wygodna sypialnia
- gabinet do pracy lub druga mniejsza sypialnia
Jasna kuchnia z jadalnią, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD 
Przedpokój z ogromną szafą w zabudowie
Spora łazienka z wanną, umywalką i pralką 
Czyściutkie, zadbane, jasne, przyjazne zwierzakom. 
Idealne dla osób pracujących z domu
Koszty utrzymania: 3500 zł dla właściciela plus czynsz administracyjny ok 700 zł ( w tym woda i ścieki) plus gaz - ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca gazowego plus prąd
Przy budynku miejsca parkingowe
Lokalizacja przyjemna, blisko sklepy, komunikacja miejska. 
Konieczna kaucja i umowa najmu okazjonalnego
Szczegóły telefonicznie 
Opiekun oferty 
Katarzyna Szarek  

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KML-MW-12547
Powierzchnia 68,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, woda, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 690 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 20,12,10 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni z nowoczesną zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 9,00 m2
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny, piekarnik elektryczny, płyta grzewcza, szafki kuchenne, zlewozmywak z baterią, zmywarka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki pralka, umywalka, wanna
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 6,00 m2
Podłoga przedpokoi panele podłogowe, płytki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12506

PODGÓRZE / BOREK FAŁĘCKI ZACHÓD --- ULICA ZDUNÓW bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie 2-pokojowe stanowiące całe piętro kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, z dużym garażem bezpośrednio pod mieszkaniem 2 loggie 1 piętro w budynku 2-piętrowym z 2010r. garaż samodzielny ...

Powierzchnia
52,38 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 700
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Osiedle Cegielniana

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Osiedle Cegielniana
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12517

KRAKÓW - ŁAGIEWNIKI, ulica CEGIELNIANA / rejon ulicy ZAKOPIAŃSKIEJ / BROŻKA wynajmiemy bardzo ładne, rozkładowe, czyste i zadbane mieszkanie 4-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowane, z pełną infrastrukturą w najbliższej ...

Powierzchnia
80,52 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
49,68 zł
cena 4 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12519

KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA RYDLA ----- TUŻ OBOK PĘTLI TRAMWAJOWEJ bardzo atrakcyjne, przestronne MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ JASNĄ KUCHNIĄ, po generalnym remoncie 2 lata temu, umeblowane i wyposażone, dostępne od 1 maja 2026r. Zapraszamy na wirtualny spacer ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,83 zł
cena 2 800
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500