3
ofert
Barbara Szarek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

bszarek@lobzowskie.pl

734406686

zostaw wiadomość
58,14 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia ustawne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w odnowionej kamienicy przy ul. Lwowskiej w Krakowie.

Dwa osobne pokoje, w pełni umeblowane, osobna kuchnia, idealne dla osób pracującej z domu, pary, ale także dwóch niezależnych osób! Całkowita powierzchnia to 43 m2. Mieszkanie jest jasne dzięki południowo-zachodniej wystawie i dużym oknom typu francuskiego. 
Lokalizacja zaraz przy placu Bohaterów Getta, doskonale skomunikowana okolica: przy kamienicy przystanek tramwajowy, w niedalekiej odległości stacja kolejowa Zabłocie.

Kamienica całkowicie wyremontowana, instalacje są wymienione na nowe, ciepła woda i ogrzewanie są miejskie, w budynku jest winda oraz dziedziniec, na którym można przechowywać rowery.

Do mieszkania przynależy także piwnica.

OPŁATY: czynsz 2500 zł + czynsz administracyjny 830 zł (w tym woda i ogrzewanie) + opłata za prąd

Konieczna umowa najmu okazjonalnego, właściciel nie wyraża zgody na posiadanie kotów i większych psów przez Najemców.

W razie pytań zapraszam do kontaktu
Barbara Szarek
734 406 686

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KML-MW-12542
Powierzchnia 43,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3300
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, prąd, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 830 PLN
Okna drewniane
Instalacje wymienione
Rok budowy 1890
Widok panorama miasta
Woda tak - miejska
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni oddzielna
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni krzesła, kuchnia elektryczna, lodówka, okap kuchenny, piekarnik, stała zabudowa, stół, szafki kuchenne, zamrażarka, zlewozmywak z baterią
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, umywalka, wanna, WC
Wyposażenie dodatkowe szafka
Liczba przedpokoi 2
Podłoga przedpokoi płytki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12506

PODGÓRZE / BOREK FAŁĘCKI ZACHÓD --- ULICA ZDUNÓW bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie 2-pokojowe stanowiące całe piętro kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, z dużym garażem bezpośrednio pod mieszkaniem 2 loggie 1 piętro w budynku 2-piętrowym z 2010r. garaż samodzielny ...

Powierzchnia
52,38 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 700
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12519

KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA RYDLA ----- TUŻ OBOK PĘTLI TRAMWAJOWEJ bardzo atrakcyjne, przestronne MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ JASNĄ KUCHNIĄ, po generalnym remoncie 2 lata temu, umeblowane i wyposażone, dostępne od 1 maja 2026r. Zapraszamy na wirtualny spacer ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,83 zł
cena 2 800
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
mieszkanie na wynajem

K11-MW-12479

KROWODRZA-PRĄDNIK BIAŁY-GÓRKA NARODOWA - REJ.KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ-UL.MARCZYŃSKIEGO, do wynajęcia o ładnym rozkładzie mieszkanie 3 pok. z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym . TRAMWAJ .  Pow. 64,5 m2, Cena: 2500 zł + 250 zŁ za m. postojowe ...

Powierzchnia
64,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,76 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500