Centrum Doradców Nieruchomości powstało w odpowiedzi na potrzebę kompleksowej i profesjonalnej, a zarazem miłej obsługi klientów rynku nieruchomości w jednym miejscu.

Zostało stworzone przez cztery kobiety, które działają w branży nieruchomości od ponad 20 lat. Misją Centrum jest zadowolenie naszych klientów. Naszym celem jest wysoka jakość obsługi przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji z realizowanej transakcji.

Najlepszą rekomendacją naszych działań na rynku jest grono zadowolonych klientów, doceniających naszą pracę i polecających nas swoim znajomym. Oferujemy pomoc w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami od wyboru nieruchomości do sfinalizowania umowy, ale także szeroko pojęte doradztwo związane z rynkiem nieruchomości.

Przy zakupie nieruchomości: wyszukamy nieruchomość spełniającą kryteria klienta, wynegocjujemy cenę, sprawdzimy stan formalno-prawny, pomożemy przy uzyskaniu kredytu, zorganizujemy umowę w kancelarii notarialnej, zrobimy protokoły przekazania lokalu.

Przy sprzedaży nieruchomości: wycenimy nieruchomość, podpowiemy co zmienić, żeby wyglądała korzystniej, zaplanujemy proces sprzedaży wraz z akcją marketingową, pomożemy negocjować cenę, zgromadzimy dokumenty, zorganizujemy umowę w kancelarii notarialnej, zrobimy protokoły przekazania.

Na życzenie klienta możemy wykonać tylko część powyższych działań, lub wykonać jeszcze dodatkowe działania. Dla naszych klientów transakcja kupna lub sprzedaży jest prosta i przyjemna.

Zespół Centrum to osoby kompetentne, profesjonalne, rzetelne, cierpliwe, z wieloletnim doświadczeniem, mające ogromną wiedzę i znajomość rynku nieruchomości.

Małgorzata Bobola

Właścicielka Biura Nieruchomości Królewska 11, absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja na Krakowskim AWF-ie.

Od ponad dwudziestu lat związana z branżą nieruchomości. Uzyskała Państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 538.

Uprawia amatorsko narciarstwo, pływanie i nurkowanie.

Klienci cenią sobie jej fachowość i cierpliwość.

Elżbieta Guzik

Właścicielka Biura Nieruchomości Królewska 11 - absolwentka matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Uzyskała Państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 1597

Jako jedna z pierwszych i nielicznych (3 biura) pośredników w Krakowie wprowadziła w swoim biurze System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 , zdobywając również certyfikat audytora wewnętrznego .

Dyplomowana przez CCIM Instytute w zakresie analizy rynkowej, finansowej i decyzyjności użytkowników komercyjnych nieruchomości Inwestycyjnych.

Stara się jak najlepiej zrozumieć potrzeby swoich Klientów, a wieloletnie doświadczenie i budowana przez lata wiarygodność są najlepszą gwarancją wysokiej jakości usług.

Najlepszą rekomendacją dla niej są zadowoleni Klienci .

Małgorzata Kaim

Właścicielka Biura Nieruchomości KAMARO - z branżą nieruchomości związana od 1994 roku, uzyskała jedną z pierwszych licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 542.

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Akademii Rolniczej w Krakowie, ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie z zakresu bankowości.

Perfekcyjnie zorganizowana i sumienna. Empatyczna altruistka, działa w "Szlachetnej paczce". Z zamiłowania ogrodnik, z wyboru nieruchomista.

 

 

Katarzyna Liebersbach-Szarek

Właścicielka Biura Nieruchomości Łobzowskie SN - pośrednik posiadający licencję o numerze 546, w zawodzie od 20 lat.

Absolwentka socjologii, ukończyła także studia licencjackie na kierunku Psychologia w biznesie. Szkoleniowiec i trener Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami.

Zajmuje się obrotem nieruchomościami, szkoleniami z zakresu nieruchomości. Na zlecenie przygotowuje również warunki zabudowy i regulacje stanów prawnych.

Zadowolenie i bezpieczeństwo klienta są dla niej najważniejsze.

 

Halina Wadowska

Właścicielka Biura Nieruchomości Arka.

Od ponad dwudziestu lat związana jest z branżą nieruchomości. Uzyskała Państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 1450.

Specjalizuje się w efektywnej i szybkiej sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości.

Zapewnia bezpieczną i profesjonalną obsługę zawieranych transakcji.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu obrotu nieruchomościami.

Priorytetem jest dla niej satysfakcja i bezpieczeństwo klientów.

W wolnym czasie rozwija swoje pasje jakimi są podróże, dobra literatura i kulinaria.

Rosnące grono zadowolonych Klientów jest naszą najlepszą reklamą, a zaufanie, którym nas obdarzyli najlepszą wizytówką naszego biura.