Oferty specjalne

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12463

KRAKÓW - dzielnica KROWODRZA, ulica BRONOWICKA, apartamentowiec VILLA VERONA oferujemy do sprzedaży bardzo piękny, gotowy do wejścia apartament 2-pokojowy z ponad 10-metrowym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i pomieszczeniem gospodarczym ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 077,28 zł
cena 980 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wiśniowa

Wiśniowa
działka na sprzedaż

KAM-GS-12483

WIŚNIOWA - WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki 40 km od Krakowa, ok. 10 km od Dobczyc LETNISKOWY DOM z bali położony na skraju miasteczka, pod lasem, na dużej zalesionej działce ze strumykiem Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/mobd6e pow. ...

Powierzchnia
6 300,00 m2
Cena za m2
71,43 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Wiśniowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Powstańców

Kraków, Prądnik Czerwony, Powstańców
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12499

KRAKÓW, ul. POWSTAŃCÓW (Prądnik Czerwony) przytulne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną jasną kuchnią położone na 3-cim piętrze budynku 4-ro piętrowego  pow. 45,92 m2 + piwnica 2,16 m2 Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/urv3dz   ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 478,26 zł
cena 620 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki, Stefana Bobrowskiego

Kraków, Grzegórzki, Stefana Bobrowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12512

KRAKÓW, dzielnica GRZEGÓRZKI, ulica BOBROWSKIEGO MIESZKANIE 3-POKOJOWE położone na 4-tym piętrze / poddaszu zadbanego bloku z 1992r., w cichej uliczce, blisko Ronda Grzegórzeckiego, Wisły i centrum miasta pow. użytkowa mieszkania 64,6 m2, po podłodze ...

Powierzchnia
64,60 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 609,91 zł
cena 750 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12515

KRAKÓW - STARE MIASTO / RAKOWICE, ul. RAKOWICKA, osiedle STEAM PARK LUKSUSOWY nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony APARTAMENT 3-pokojowy z KLIMATYZACJĄ, dwoma balkonami, dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, ...

Powierzchnia
54,64 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
23 792,09 zł
cena 1 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Siepraw, Brzeg

Siepraw, Brzeg
działka na sprzedaż

KRL-GS-12420

SIEPRAW, wyjątkowa działka budowlano-rolna z własnym lasem, położona w pięknej okolicy, w pobliżu nowej zabudowy  przy drodze ( ślepej), pow.0,48 ha,  cena: 245.000zł Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną - 7a, pozostała część ...

Powierzchnia
4 080,00 m2
Cena za m2
60,05 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Siepraw, Brzeg
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Osiedle Cegielniana

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Osiedle Cegielniana
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12517

KRAKÓW - ŁAGIEWNIKI, ulica CEGIELNIANA / rejon ulicy ZAKOPIAŃSKIEJ / BROŻKA wynajmiemy bardzo ładne, rozkładowe, czyste i zadbane mieszkanie 4-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowane, z pełną infrastrukturą ...

Powierzchnia
80,52 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
49,68 zł
cena 4 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Zakrzówek, Ceglarska

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, Ceglarska
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12521

KRAKÓW - DĘBNIKI - ZAKRZÓWEK - ul. CEGLARSKA SUPER ROZKŁADOWE MIESZKANIE 3-POKOJOWE położone na 1 piętrze niskiego bloku z 2003r., tuż obok Skałek Twardowskiego pow. 62,37 m2 + piwnica 6,35 m2 Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/ui20oy mieszkanie ...

Powierzchnia
68,72 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 370,78 zł
cena 1 125 000
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Kliny

Kraków, Dębniki, Kliny
lokal na sprzedaż

K11-LS-12485

POLECAM KLINY ZACISZE UL. MAŁYSIAKA , do sprzedaży nowy lokal użytkowy w stanie deweloperskim , położony na nowo oddanym osiedlu przy ul. Biskupa Albina Małysiaka . Pow. 64,84 m2 . Cena: 583 560 zł -Netto + VAT Cena : 9 000 zł /m2 + VAT Sala ...

Powierzchnia
64,84 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 583 560
lokal na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Kliny
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12522

KRAKÓW - STARE MIASTO - ULICA ŁOBZOWSKA bardzo przytulna, czysta i zadbana garsoniera w widokiem na panoramę Starego Miasta doskonała lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta, z doskonałą komunikacją prawie przy samym budynku pow. 23,10 m2 Zapraszamy ...

Powierzchnia
23,10 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,58 zł
cena 2 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Mogilany, Włosań, Świętego Antoniego

Mogilany, Włosań, Świętego Antoniego
działka na sprzedaż

WAD-GS-13036

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. gmina Mogilany - Włosań- ul. Świętego Antoniego nr działki 82/9. Szerokość działki 48mx 22m. Działka budowlana objęta planem zagospodarowani terenu oznaczona symbolem 7MU2. Działka w drugiej linii zabudowy, pochylona ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
209,09 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Mogilany, Włosań, Świętego Antoniego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec
dom na sprzedaż

KRL-DS-12423

Gm. Kocmyrzów- Luborzyca, GOSZYCE, super dom parterowy o pow. użytkowej 179,47m2,           działka 30 a, cena: 990.000zł Sprzedawany dom jest położony na ładnej , widokowej działce o pow 30a pośród innych domów . Dom parterowy w stanie deweloperskim ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec, Spacerowa

Zielonki, Marszowiec, Spacerowa
działka na sprzedaż

WAD-GS-13040

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - ul. Spacerowa. Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana MN. Działka 19 arowa - płaska szerokość 90m x 21,5 w ładnym otoczeniu. Działka składa się z ...

Powierzchnia
1 900,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 1 330 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec, Spacerowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Racławicka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Racławicka
mieszkanie na sprzedaż

WAD-MS-13044

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 41m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym bloku z nowoczesną windą. Mieszkanie jednostronne, ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 926,83 zł
cena 735 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
mieszkanie na sprzedaż

K11-MS-12492

STARE MIASTO-CENTRUM-UL.RAKOWICKA do sprzedaży super wykończone mieszkanie .  W inwestycji zrealizowanej przez czołowego krakowskiego dewelopera  z 40-letnią tradycją firmę " Bryksy" . " Inwestycja STEAM PARK" , położona jest w zielonym otoczeniu ...

Powierzchnia
29,17 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
26 019,88 zł
cena 759 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Henryka Pachońskiego

Kraków, Prądnik Biały, Henryka Pachońskiego
mieszkanie na sprzedaż

WAD-MS-13047

Krowodrza- Biały Prądnik ul. Pachońskiego 4 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku do wykończenia. Mieszkanie 57 metrowe na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku. Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży balkon. 3 samodzielne pokoje, łazienka. W ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19 298,25 zł
cena 1 100 000
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Wrocławska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Wrocławska
mieszkanie na sprzedaż

WAD-MS-13048

Krowodrza- Łobzów- ul. Poznańska- ul. Wrocławska Sprzedamy 3 pokojowe mieszkanie 83 metrowe na 3 piętrze w niskim, luksusowym budynku z 2009 roku.  Salon połączony z zabudowaną i wyposażoną kuchnią z wyjściem na duży kwadratowy tras. 2 sypialnie ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 915,66 zł
cena 1 570 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czernichów, Przeginia Duchowna, Śląska

Czernichów, Przeginia Duchowna, Śląska
działka na sprzedaż

WAD-GS-13049

Sprzedamy atrakcyjną działkę budowlaną usługową. W planie zagospodarowanie terenu oznaczona  symbolem ,, U1" Działka przy głównej drodze nr 780  gm. Czernichów - Przeginia Duchowna. Działki nr 240/1, 243/1, 235/1 242/1 Stan prawny uregulowany. Działka ...

Powierzchnia
20 000,00 m2
Cena za m2
190,00 zł
cena 3 800 000
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na wynajem

KRL-MW-12424

Oś. Ruczaj, ul.Miłkowskiego, atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, pow. 52m2, cena wynajmu 2.800 zł + czynsz administracyjny 700 zł (zawiera co, wodę śmieci, czynsz) Mieszkanie bardzo jasne, ale nie gorące, funkcjonalne, w pełni umeblowane ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800

rozumiem