oferta na wyłączność
12
ofert
Małgorzata Kaim

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 542

malgorzata.kaim@kamaro.com.pl

+48 501 465 105

zostaw wiadomość
13 245,74 zł/m2 cena: 1 119 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

KRAKÓW - dzielnica BIEŻANÓW, osiedle ZŁOCIEŃ, ulica  HENRYKA I KAROLA CZECZÓW

NOWOCZESNE PIĘKNIE WYKOŃCZONE I W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE 4-POKOJOWE Z DWOMA ŁAZIENKAMI położone na 2 piętrze około 4-letniego niskiego bloku

pow. mieszkania - 84,48 m2

do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska położona bezpośrednio przy miejscu

cena mieszkania 1.119.000,-zł

cena miejsca postojowego 60.000,-zł

cena komórki lokatorskiej 20.000,-zł 

zakup łączny obligatoryjny

cena łączna 1.199.000,-zł

mieszkanie jest pięknie i nowocześnie wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone (może pozostać pełne wyposażenie)

składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na kilkumetrowy balkon, sypialni, pokoju dziecinnego, gabinetu/pokoju gościnnego, dwóch łazienek z wc, garderoby z pralką i przestronnego przedpokoju

- aneks kuchenny w pełni wyposażony w ładną zabudowę meblową wraz ze sprzętem (duża lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, zmywarka, okap), z dużym stołem z krzesłami

- obie łazienki pięknie wykończone, w obu wc, umywalki na szafkach, w jednej wanna, a w drugiej duża kabina prysznicowa

- w sypialni duże łóżko z nakastlikami, toaletka, duża szafa w zabudowie

- w pokoju dziecinnym 2 łóżka, biurko, regał

- w gabinecie sofa rozkładana, biurko

- w garderobie zabudowa meblowa, pralka

ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, nie ma gazu, wszystkie media indywidualnie opomiarowane

Stan prawny uregulowany, odrębna własność lokalu, BEZ OBCIĄŻEŃ

OSIEDLE ładnie zagospodarowane, zadbane, z placem zabaw i pełną infrastrukturą na miejscu

na osiedlu pętla autobusowa, ok. 700 m do przystanku kolejowego

 
OFERTA DOSTĘPNA WYŁACZNIE W NASZYM BIURZE, ZAPRASZAMY!!

w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na obejrzenie nieruchomości proszę o kontakt

MAŁGORZATA KAIM
tel. +48 501 465 105

e-mail: malgorzata.kaim@kamaro.com.pl
licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 542
ubezpieczenie OC – PZU S.A.

English speaking
RAFAŁ KAIM
tel. +48 570 505 808

e-mail: rafal.kaim@kamaro.com.pl
ubezpieczenie OC – PZU S.A.

CENTRUM DORADCÓW NIERUCHOMOŚCI
30-045 Kraków, ul. Królewska 1
www.biuro-nieruchomosci-krakow.pl
www.kamaro.com.pl
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KAM-MS-12527
Powierzchnia 84,48 m²
Powierzchnia użytkowa 84,48 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, sprzątanie, woda ciepła i zimna, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce garażowe
Cena garażu 60 000 PLN
Stan lokalu wysoki standard
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 916 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2022
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 3
Klucze tak
vir_oferta_iloscmiejscparking_pod 1

Pomieszczenia

Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12463

KRAKÓW - dzielnica KROWODRZA, ulica BRONOWICKA, apartamentowiec VILLA VERONA oferujemy do sprzedaży bardzo piękny, gotowy do wejścia apartament 2-pokojowy z ponad 10-metrowym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i pomieszczeniem gospodarczym bezpośrednio ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 077,28 zł
cena 980 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12515

KRAKÓW - STARE MIASTO / RAKOWICE, ul. RAKOWICKA, osiedle STEAM PARK LUKSUSOWY nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony APARTAMENT 3-pokojowy z KLIMATYZACJĄ, dwoma balkonami, dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, w doskonałej ...

Powierzchnia
54,64 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
23 792,09 zł
cena 1 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12419

Dębniki-Ruczaj-ul.Miłkowskiego, Super mieszkanie 3,4 pokojowe , pow.80 m2, cena: 977.000 zł Mieszkanie skałada się z obszernego salonu połączonego z otwartą kuchnią  z balkonem, dwóch wygodnych sporych sypialnii w tym jedna z balkonem, dużej łazienki z wanną i  przestronnej ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 212,50 zł
cena 977 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, al. Kijowska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, al. Kijowska
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12421

Krowodrza, Al.Kijowska, super mieszkanie 2 pokoje, balkon, jasna osobna kuchnia, łazienka, duży przedpokój, pow.52,6m2, cena 1.050.000 zł Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko parku, komunikacji miejskiej, sklepów, AGH, a także szkoły, basenu , terenów ...

Powierzchnia
52,60 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 961,98 zł
cena 1 050 000