nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na wynajem

KRL-MW-12424

Oś. Ruczaj, ul.Miłkowskiego, atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, pow. 52m2, cena wynajmu 2.800 zł + czynsz administracyjny 700 zł (zawiera co, wodę śmieci, czynsz) Mieszkanie bardzo jasne, ale nie gorące, funkcjonalne, w pełni umeblowane i wyposażone,  ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec
dom na sprzedaż

KRL-DS-12423

Gm. Kocmyrzów- Luborzyca, GOSZYCE, super dom parterowy o pow. użytkowej 179,47m2,           działka 30 a, cena: 990.000zł Sprzedawany dom jest położony na ładnej , widokowej działce o pow 30a pośród innych domów . Dom parterowy w stanie deweloperskim i wykończonym ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, ulica Gzymsików9

Kraków, Krowodrza, Łobzów, ulica Gzymsików9
mieszkanie na wynajem

KRL-MW-12422

KROWODRZA-ŁOBZÓW-REJON AL.GROTTGERA, ładne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, pow.54m2, cena wynajmu 2800 + 700zł czynsz ( co, woda zimna i ciepła, opł. admin.) super położone, cisza z dala od ruchliwej ulicy, 2 balkony, całkowicie umeblowane i wyposażone . Miejsce ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,85 zł
cena 2 800

Kraków, Krowodrza, Łobzów, al. Kijowska
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12421

Krowodrza, Al.Kijowska, super mieszkanie 2 pokoje, balkon, jasna osobna kuchnia, łazienka, duży przedpokój, pow.52,6m2, cena 1.050.000 zł Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko parku, komunikacji miejskiej, sklepów, AGH, a także szkoły, basenu , terenów ...

Powierzchnia
52,60 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 961,98 zł
cena 1 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, al. Kijowska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Siepraw, Brzeg

Siepraw, Brzeg
działka na sprzedaż

KRL-GS-12420

SIEPRAW, wyjątkowa działka budowlano-rolna z własnym lasem, położona w pięknej okolicy, w pobliżu nowej zabudowy  przy drodze ( ślepej), pow.0,48 ha,  cena: 245.000zł Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną - 7a, pozostała część działki to zieleń ...

Powierzchnia
4 080,00 m2
Cena za m2
60,05 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Siepraw, Brzeg

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12419

Dębniki-Ruczaj-ul.Miłkowskiego, Super mieszkanie 3,4 pokojowe , pow.80 m2, cena: 977.000 zł Mieszkanie skałada się z obszernego salonu połączonego z otwartą kuchnią  z balkonem, dwóch wygodnych sporych sypialnii w tym jedna z balkonem, dużej łazienki z wanną i  przestronnej ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 212,50 zł
cena 977 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski, Szpakowa

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski, Szpakowa
działka na sprzedaż

KRL-GS-12418

PODGÓRZE DUCHACKIE- PIASKI- UL.SZPAKOWA, super działka pod budowę 3 budynków 2 lokalowych,  uzbrojona, WZ w trakcie, MPEC,  działka ze starym domem i budynkiem gospodarczym, pow. 15,60 a, cena : 1.750.000zł, super położenie , droga ślepa, zakończona realizowanym projektem ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
1 237,50 zł
cena 1 980 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie, Władysława Łokietka

Kraków, Prądnik Biały, Tonie, Władysława Łokietka
działka na sprzedaż

KRL-GS-12417

TONIE-REJON ŁOKIETKA, działka budowlana o pow 16a objęta MPZP, cena 1800.000 zł. Działka zabudowana budynkiem do remontu lub wyburzenia, wszystkie media w budynku, Dojazd drogą gminną jedna z przecznic ul.Łokietka. W MPZP- Tonie Wschód  działka oznaczona symbolem ...

Powierzchnia
1 605,00 m2
Cena za m2
1 121,50 zł
cena 1 800 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bytomska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bytomska
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12415

ŁOBZÓW, ul.Bytomska,  doskonała lokalizacja, pokój z aneksem kuchennym, pow. 24,7m2, cena 530.000zł mieszkanie ładnie, komfortowo  wykończone i wyposażone zarówno do wynajmu jak i do zamieszkania, kameralny budynek położony na zamkniętej posesji, ogrzewanie i ciepła ...

Powierzchnia
24,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 457,49 zł
cena 530 000
9
ofert
Małgorzata Bobola

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 538

malgorzata.bobola@krolewska.krakow.pl

+48 501 488 465