oferta specjalna
15
ofert
Halina Wadowska

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 1450

arkabiuro@interia.pl

+48 512 142 750

zostaw wiadomość
18 915,66 zł/m2 cena: 1 570 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Krowodrza- Łobzów- ul. Poznańska- ul. Wrocławska

Sprzedamy 3 pokojowe mieszkanie 83 metrowe na 3 piętrze w niskim, luksusowym budynku z 2009 roku. 

Salon połączony z zabudowaną i wyposażoną kuchnią z wyjściem na duży kwadratowy tras. 2 sypialnie z zabudowanymi szafami na wymiar.
2 łazienki wyposażone. Wygodna garderoba.
Komórka lokatorska 6 metrowa.
Mieszkanie jasne, słoneczne, dwustronne o ciekawym i funkcjonalnym rozkładzie.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska. Czynsz 850 zł
Cena do negocjacji 1 570 000zł
Klucze od mieszkania w biurze.
Centrum Doradców Nieruchomości
Opiekun oferty Halina Wadowska
tel. 512 142 750

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WAD-MS-13048
Powierzchnia 83,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 20,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ochrona, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 6,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna drewniane
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2009
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras duży
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 3
Klucze tak

Pomieszczenia

Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12515

KRAKÓW - STARE MIASTO / RAKOWICE, ul. RAKOWICKA, osiedle STEAM PARK LUKSUSOWY nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony APARTAMENT 3-pokojowy z KLIMATYZACJĄ, dwoma balkonami, dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, w doskonałej ...

Powierzchnia
54,64 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
23 792,09 zł
cena 1 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Zakrzówek, Ceglarska

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, Ceglarska
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12521

KRAKÓW - DĘBNIKI - ZAKRZÓWEK - ul. CEGLARSKA SUPER ROZKŁADOWE MIESZKANIE 3-POKOJOWE położone na 1 piętrze niskiego bloku z 2003r., tuż obok Skałek Twardowskiego pow. 62,37 m2 + piwnica 6,35 m2 Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/ui20oy mieszkanie ...

Powierzchnia
68,72 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 370,78 zł
cena 1 125 000
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Henryka Pachońskiego

Kraków, Prądnik Biały, Henryka Pachońskiego
mieszkanie na sprzedaż

WAD-MS-13047

Krowodrza- Biały Prądnik ul. Pachońskiego 4 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku do wykończenia. Mieszkanie 57 metrowe na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku. Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży balkon. 3 samodzielne pokoje, łazienka. W przedpokoju ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
7
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19 298,25 zł
cena 1 100 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieżanów-Prokocim, Złocień, Henryka i Karola Czeczów

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Złocień, Henryka i Karola Czeczów
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12527

KRAKÓW - dzielnica BIEŻANÓW, osiedle ZŁOCIEŃ, ulica  HENRYKA I KAROLA CZECZÓW NOWOCZESNE PIĘKNIE WYKOŃCZONE I W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE 4-POKOJOWE Z DWOMA ŁAZIENKAMI położone na 2 piętrze około 4-letniego niskiego bloku pow. mieszkania - 84,48 m2 do mieszkania ...

Powierzchnia
84,48 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
13 245,74 zł
cena 1 119 000