oferta specjalna
15
ofert
Halina Wadowska

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 1450

arkabiuro@interia.pl

+48 512 142 750

zostaw wiadomość
19 298,25 zł/m2 cena: 1 100 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Krowodrza- Biały Prądnik ul. Pachońskiego
4 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku do wykończenia.
Mieszkanie 57 metrowe na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku.
Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży balkon.
3 samodzielne pokoje, łazienka.
W przedpokoju miejsce na dużą szafę w zabudowie.
Mieszkanie słoneczne, strona południowo zachodnia dostępne od zaraz.
Ogrzewanie miejskie,  ciepła woda miejska.
Wyznaczone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie 35 000 zł
Cena mieszkanie 1 100 000 zł
Centrum Doradców Nieruchomości
tel. 512 142 750

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WAD-MS-13047
Powierzchnia 57,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 7
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 7
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2024
Plac zabaw tak
Widok panorama miasta
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 4
Klucze tak
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Typ kuchni otwarta na pokój
Rodzaj kuchni kuchnia z jadalnią z wyjściem na taras

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12463

KRAKÓW - dzielnica KROWODRZA, ulica BRONOWICKA, apartamentowiec VILLA VERONA oferujemy do sprzedaży bardzo piękny, gotowy do wejścia apartament 2-pokojowy z ponad 10-metrowym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i pomieszczeniem gospodarczym bezpośrednio ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 077,28 zł
cena 980 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12515

KRAKÓW - STARE MIASTO / RAKOWICE, ul. RAKOWICKA, osiedle STEAM PARK LUKSUSOWY nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony APARTAMENT 3-pokojowy z KLIMATYZACJĄ, dwoma balkonami, dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, w doskonałej ...

Powierzchnia
54,64 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
23 792,09 zł
cena 1 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12419

Dębniki-Ruczaj-ul.Miłkowskiego, Super mieszkanie 3,4 pokojowe , pow.80 m2, cena: 977.000 zł Mieszkanie skałada się z obszernego salonu połączonego z otwartą kuchnią  z balkonem, dwóch wygodnych sporych sypialnii w tym jedna z balkonem, dużej łazienki z wanną i  przestronnej ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 212,50 zł
cena 977 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, al. Kijowska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, al. Kijowska
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12421

Krowodrza, Al.Kijowska, super mieszkanie 2 pokoje, balkon, jasna osobna kuchnia, łazienka, duży przedpokój, pow.52,6m2, cena 1.050.000 zł Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko parku, komunikacji miejskiej, sklepów, AGH, a także szkoły, basenu , terenów ...

Powierzchnia
52,60 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 961,98 zł
cena 1 050 000