oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Liszki, Oświęcimska

Liszki, Oświęcimska
działka na sprzedaż

WAD-GS-13046

Sprzedamy atrakcyjną działkę budowlaną usługową. W planie zagospodarowanie terenu oznaczona  symbolem ,, U1" Działka przy głównej drodze nr 780  gm. Czernichów - Przeginia Duchowna. Działki nr 240/1, 243/1, 235/1 242/1 Stan prawny uregulowany. Działka płaska, ...

Powierzchnia
20 000,00 m2
Cena za m2
190,00 zł
cena 3 800 000
działka na sprzedaż - Liszki, Oświęcimska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Stelmachów

Kraków, Krowodrza, Stelmachów
działka na sprzedaż

WAD-GS-13045

Sprzedamy działkę Krowodrza - Biały Prądnik - ul. Chełmońskiego - Stelmachów. Działka 105 arowa - ok 35 ar budowlane, 70 arów rolne. Działka płaska, prostokątna, uzbrojona, szerokość 41 m. Okolica zabudowana nowymi blokami i domami jednorodzinnymi. Dojazd drogą ...

Powierzchnia
10 500,00 m2
Cena za m2
650,48 zł
cena 6 830 000
działka na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Stelmachów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Racławicka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Racławicka
mieszkanie na sprzedaż

WAD-MS-13044

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 41m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym bloku z nowoczesną windą. Mieszkanie jednostronne, przytulne o bardzo ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 926,83 zł
cena 735 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Widokowa

Zielonki, Widokowa
działka na sprzedaż

WAD-GS-13043

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. Zielonki - ul. Widokowa Idealna lokalizacja !!!  na miejscu szkoła podstawowa, blisko do komunikacji miejskiej, bardzo dobry dojazd do Krakowa i na obwodnicę Krakowa. Działka prostokątna 22 arowa przy drodze gminnej asfaltowej. Pełne ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 1 100 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Widokowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Zygmunta Glogera

Kraków, Prądnik Biały, Zygmunta Glogera
działka na sprzedaż

WAD-GS-13042

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana MN. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m x 20m w ładnym otoczeniu. nr działki 1343/17 Możliwość kupienia działki ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 560 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec, Do Cegielni

Zielonki, Marszowiec, Do Cegielni
działka na sprzedaż

WAD-GS-13041

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa na granicy Krakowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana MN. Działka 11 arowa - płaska szerokość 51m w ładnym otoczeniu. nr działki 1343/16 Możliwość kupienia ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec, Do Cegielni
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec, Spacerowa

Zielonki, Marszowiec, Spacerowa
działka na sprzedaż

WAD-GS-13040

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - ul. Spacerowa. Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana MN. Działka 19 arowa - płaska szerokość 90m x 21,5 w ładnym otoczeniu. Działka składa się z dwóch działek 1343/16 o pow.- 1100m2 1343/17 o pow. 809 m2 W cenie jest udział w drodze w działkach nr 1343/14 oraz 1342/15 Dojazd drogą gminą asfaltową. W pełni uzbrojona. Stan prawny uregulowany. Cena 1330 000 zł Oferta tylko w naszym biurze. Centrum Doradców Nieruchomości

Powierzchnia
1 900,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 1 330 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec, Spacerowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Mogilany, Włosań, Świętego Antoniego

Mogilany, Włosań, Świętego Antoniego
działka na sprzedaż

WAD-GS-13036

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. gmina Mogilany - Włosań- ul. Świętego Antoniego nr działki 82/9. Szerokość działki 48mx 22m. Działka budowlana objęta planem zagospodarowani terenu oznaczona symbolem 7MU2. Działka w drugiej linii zabudowy, pochylona z ładnym ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
209,09 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Mogilany, Włosań, Świętego Antoniego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Zakrzówek, Pychowicka

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, Pychowicka
mieszkanie na sprzedaż

WAD-MS-13035

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m² zlokalizowane przy ul. Pychowickiej 18. Lokal składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią oraz dwóch osobnych sypialni.  Istnieje możeliowść wydzielenia osobnej jasnej kuchni. W cenie nieruchomości zawarta jest przynależna ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 393,94 zł
cena 950 000
nowa oferta
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice, Graniczna

Michałowice (gw), Michałowice, Graniczna
dom na sprzedaż

WAD-DS-13032

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 155 m² (145 m² użytkowej), położone na działkach ok. 500 m². Kameralna inwestycja obejmuje 4 budynki o wysokim standardzie, z atrakcyjnym widokiem na okolicę. Standard: Pompa ciepła, ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 965,52 zł
cena 1 300 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice, Graniczna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Krymska

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Krymska
dom na sprzedaż

WAD-DS-13025

Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej na oś. Kliny- oś. Ruczaj. Powierzchnia domu 133 m2, działka 200m - płaska zagospodarowana i ogrodzona. Parter;  salon z wyjściem na taras i ogródka, łazienka, kuchnia częściowo połączona z salonem, przedpokój. 1 piętro; 2 sypialnie, ...

Powierzchnia
133,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 428,57 zł
cena 1 520 000
dom na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Krymska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Pasternik

Kraków, Bronowice, Pasternik
dom na sprzedaż

WAD-DS-13024

Zapraszam do skorzystania z wirtualnego spaceru, który pozwoli dokładnie zapoznać się z układem pomieszczeń i możliwościami tej nieruchomości.  Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny/wielorodzinny o powierzchni 280 m², położony na dużej, w pełni budowlanej działce ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 734 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 107,14 zł
cena 1 990 000
dom na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Pasternik
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Skała (gw), Skała, Do Cegielni

Skała (gw), Skała, Do Cegielni
działka na sprzedaż

WAD-GS-13005

Sprzedamy działkę w gminie Skała - Cianowice. W pobliżu głównej ulicy Krakowskiej na ul. Do Cegielni. Teren inwestycyjny w pobliżu obwodnicy, stacji benzynowej, Centrum Handlowo usługowego i planowanego centrum logistycznego. Powierzchnia działki 2 ha. Szerokość ...

Powierzchnia
20 000,00 m2
Cena za m2
165,00 zł
cena 3 300 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Skała, Do Cegielni
13
ofert
Halina Wadowska

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 1450

arkabiuro@interia.pl

+48 512 142 750