oferta na wyłączność
14
ofert
Halina Wadowska

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 1450

arkabiuro@interia.pl

+48 512 142 750

zostaw wiadomość
17 926,83 zł/m2 cena: 735 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara

Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem.

Oferta tylko w naszym biurze.

Powierzchnia 41m2

Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym bloku z nowoczesną windą.

Mieszkanie jednostronne, przytulne o bardzo ciekawym rozkładzie z klimatyzacją.

Mieszkanie przytulne, jasne, bardzo ładnie wykończone i wyposażone.

Salon słoneczny z wyjściem na balkon.

Kuchnia nowa umeblowana i wyposażona na wymiar / lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta/.

Sypialnia wyposażona.

Łazienka z kabiną prysznicową i pralką

Duża, wygodna garderoba. Do mieszkania przynależy piwnica 3m.
Wygodny parking tylko dla mieszkańców za szlabanem.

Ogrzewanie miejskie.

Cena 735 000 zł

Centrum Doradców Nieruchomości

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WAD-MS-13044
Powierzchnia 41,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła + styropian
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, sprzątanie, telewizja kablowa, Winda, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 8
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 670 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1968
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Klucze tak
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 8,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bytomska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bytomska
mieszkanie na sprzedaż

KRL-MS-12415

ŁOBZÓW, ul.Bytomska,  doskonała lokalizacja, pokój z aneksem kuchennym, pow. 24,7m2, cena 530.000zł mieszkanie ładnie, komfortowo  wykończone i wyposażone zarówno do wynajmu jak i do zamieszkania, kameralny budynek położony na zamkniętej posesji, ogrzewanie i ciepła ...

Powierzchnia
24,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 457,49 zł
cena 530 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Rusznikarska

Kraków, Krowodrza, Rusznikarska
mieszkanie na sprzedaż

KML-MS-12523

Sprzedamy czyściutkie, słoneczne, zadbane mieszkanie położone na 8 p. w 10 p., bloku przy ul. Rusznikarskiej.  W tej chwili jest wynajmowane (do końca marca)  Trzy osobne, zgrabne pokoje ( w tym jeden z loggią ) Osobna jasna kuchnia, łazienka z wc i wygodny przedpokój.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Rusznikarska

Kraków, Krowodrza, Juliusza Lea
mieszkanie na sprzedaż

KML-MS-12530

Sprzedamy czyściutkie, zadbane mieszkanie dwupokojowe, położone na II piętrze apartamentowca przy ul. Lea 210.  Budynek nowy z 2011, pięknie wykończony, z elegancką klatką schodową.  Mieszkanie to dwa pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym, duża łazienka z wc i przedpokój.  Jest ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 500,00 zł
cena 858 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Juliusza Lea
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Szeroka

Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Szeroka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12390

KRAKÓW, dzielnica KAZIMIERZ, ulica SZEROKA !!!! niepowtarzalna okazja zakupu mieszkania inwestycyjnego w świetnej lokalizacji, w samym sercu krakowskiego KAZIMIERZA przy najbardziej znanej ulicy SZEROKIEJ !!! w kameralnej kamieniczce tuż obok Starej Synagogi powierzchnia ...

Powierzchnia
32,90 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 765,96 zł
cena 749 000