oferta na wyłączność
11
ofert
Katarzyna Szarek

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 546

kszarek@lobzowskie.pl

+48 507 174 477

zostaw wiadomość
45,00 zł/m2 cena: 2 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wynajmiemy zadbane, klimatyczne, w nowym budownictwie przy ul. Poznańskiej. 
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu za dodatkową opłatą ( 300 zł + 356 zł czynsz administracyjny). 
Mieszkanie jest duże i wygodne, ma spory przyjemny balkon. 
Dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym,  komfortowa łazienka, garderoba i przedpokój. 
Umeblowane i wyposażone, w kuchni sprzęt AGD, przedpokój z szafą w zabudowie. 
Koszty utrzymania Czynsz dla właściciela 2700 + czynsz administracyjny 943 zł z zaliczkami na wodę ciepłą i zimną, śmieci i c.o. + prąd wg. zużycia. 
Lokalizacja bardzo wygodna, blisko sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska. 
Mieszkanie jest ciche okna nie wychodzą na ulicę. 
Blok czyściutki, zadbany z portiernią. 
Mieszkanie nie jest przyjazne zwierzakom. 
Konieczna kaucja 3700 zł i umowa najmu okazjonalnego. 
Szczegóły telefonicznie 
Opikun oferty 
Katarzyna Szarek 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KML-MW-12546
Powierzchnia 60,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana beton, cegła
Kaucja zabezp. 3700
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, ochrona, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, prąd, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 5
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 943 PLN
Okna DREWNIANE NOWY TYP
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2016
Widok na inne budynki
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie narożne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 20,12 m2
Podłogi pokoi drewniana
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Powierzchnia kuchni 12,00 m2
Podłoga kuchni drewniana
Wyposażenie kuchni piekarnik, lodówko-zamrażarka,, płyta grzewcza, zlewozmywak z baterią, zmywarka
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 10,00 m2
Podłoga przedpokoi drewniana
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12519

KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA RYDLA ----- TUŻ OBOK PĘTLI TRAMWAJOWEJ bardzo atrakcyjne, przestronne MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ JASNĄ KUCHNIĄ, po generalnym remoncie 2 lata temu, umeblowane i wyposażone, dostępne od 1 maja 2026r. Zapraszamy na wirtualny spacer ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,83 zł
cena 2 800
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12525

PRZYTULNE MIESZKANIE 1-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA KAZIMIERZA WIELKIEGO / ZAKĄTEK  Mieszkanie o pow. 33,7 m2, składa się z dużego pokoju z balkonem, odrębnej jasnej kuchni z wejściem z pokoju, łazienki i ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,59 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, ulica Gzymsików9

Kraków, Krowodrza, Łobzów, ulica Gzymsików9
mieszkanie na wynajem

KRL-MW-12422

KROWODRZA-ŁOBZÓW-REJON AL.GROTTGERA, ładne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, pow.54m2, cena wynajmu 3000 + 700zł czynsz ( co, woda zimna i ciepła, opł. admin.) super położone, cisza z dala od ruchliwej ulicy, 2 balkony, całkowicie umeblowane i wyposażone . Miejsce ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 3 000