3
ofert
Barbara Szarek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

bszarek@lobzowskie.pl

734406686

zostaw wiadomość
59,72 zł/m2 cena: 2 150 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przyjemne, jasne mieszkanie 36,5 m2 w zadbanej kamienicy na krakowskim Starym Mieście - okolica Jubilatu/ulica Felicjanek
Mieszkanie przeszło generalny remont, ogrzewanie, ciepła woda miejskie! Dostępne od 1.05

LOKALIZACJA: ul. Felicjanek - boczna od ul. Zwierzynieckiej, historyczne centrum miasta. Świetna komunikacja miejska (do przystanku tramwajowego Filharmonia 5 min.; troszkę dalej przystanek autobusowy przy Alejach), blisko do Rynku Głównego, w okolicy sklepy, piekarnie, dużo kawiarń i knajpek! Sama ulica cicha.

Mieszkanie jest dwustronne - znajduje się na wysokim parterze w zabytkowej kamienicy, składa się z bardzo przestronnego pokoju, osobnej, nowocześnie wykończonej kuchni (z częścią jadalną), łazienki i przedpokoju. Przeszło generalny remont, wszystkie meble i sprzęty są kilkuletnie, wykończone zostało w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o szczegóły.
Mieszkanie dwustronne, wystawa wsch-zach, mimo parteru nie jest ciemne!

W pełni umeblowane:
Sypialnia: podwójne łóżko z materacem, 2 szafki nocne, bardzo pojemna szafa przesuwna, biurko, krzesło
Kuchnia: nowocześnie wykończona - bardzo pojemne szafki, płyta indukcyjna, piekarnik, wyciąg, mała lodówka, zlewozmywak, stół i krzesła
Łazienka: prysznic, wc, nowa pralka, umywalka z szafką, lustro, ogrzewanie podłogowe
Przedpokój: Bardzo pojemna dobrze przemyślana szafa zabudowana

OPŁATY: czynsz najmu 2150 zł + czynsz administracyjny 1050 zl + opłata za prąd 
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, wliczone w czynsz administracyjny)

Konieczna kaucja i umowa najmu okazjonalnego 

Zapraszam na prezentację!
Barbara Szarek
734 406 686

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KML-MW-12535
Powierzchnia 36,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła stara
Kaucja zabezp. 3200
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, wywóz nieczystości, woda ciepła, woda, fundusz remontowy, CO, administracja
Opłaty wg liczników Woda zimna, Woda ciepła, prąd, CO
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 050 PLN
Okna PCV
Balkon brak
Gaz brak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni zlewozmywak z baterią, lodówko-zamrażarka,, piekarnik elektryczny, krzesła, szafki kuchenne, stół, płyta indukcyjna
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro
Wyposażenie dodatkowe pralka, szafka, lustro
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi płytki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12522

KRAKÓW - STARE MIASTO - ULICA ŁOBZOWSKA bardzo przytulna, czysta i zadbana garsoniera w widokiem na panoramę Starego Miasta doskonała lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta, z doskonałą komunikacją prawie przy samym budynku pow. 23,10 m2 Zapraszamy ...

Powierzchnia
23,10 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,58 zł
cena 2 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12506

PODGÓRZE / BOREK FAŁĘCKI ZACHÓD --- ULICA ZDUNÓW bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie 2-pokojowe stanowiące całe piętro kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, z dużym garażem bezpośrednio pod mieszkaniem 2 loggie 1 piętro w budynku 2-piętrowym z 2010r. garaż samodzielny ...

Powierzchnia
52,38 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 700
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12538

Wynajmiemy czyściutkie, zadbane mieszkanie jednopokojowe, położone na wysokim parterze, w bloku z 2008 roku przy ul. Miłkowskiego na Ruczaju.  Pokój umeblowany i wyposażony, z wyjściem na sporą zabudowaną loggię.  Jasna osobna kuchnia, umeblowana i wyposażona  Spora ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000