oferta na wyłączność
11
ofert
Katarzyna Szarek

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 546

kszarek@lobzowskie.pl

+48 507 174 477

zostaw wiadomość
51,35 zł/m2 cena: 1 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wynajmiemy zadbane, słoneczne, umeblowane mieszkanie położone na III piętrze w IV budynku przy ul. Kordiana. Idealne dla pary. 
Blok czysty, zadbany z 1993 roku, pod blokiem sporo miejsc postojowych (wjazd przez szlaban). 
Mieszkanie to umeblowany pokój z balkonem ( jest rozkładany narożnik, stolik, szafki)
Jasna osobna kuchnia ( jest kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem, okap, lodówko-zamrażarka, stół, w części kuchni zabudowana, pojemna, duża szafa wnękowa)
Łazienka z wc ( jest wanna, szafki, pralka) 
Przedpokój. 
Koszty utrzymania: czynsz dla właściciela 1900 zł + czynsz administracyjny przy jednej mieszkającej osobie ( z zaliczkami na ciepłą i zimną wodę, śmieci i ogrzewanie) to ok 650 zł + prąd ok 120 zł + gaz (jedynie do kuchenki) ok 30 zł 
Konieczna kaucja 2600 zł i umowa najmu okazjonalnego.
Lokalizacja bardzo wygodna, blisko do przystanku tramwajowego, supermarketu, nieopodal sklepiki osiedlowe, przychodnia,  Biedronka. 
Szczegóły telefonicznie 
Opiekun oferty 
Katarzyna Szarek 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KML-MW-12544
Powierzchnia 37,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Kaucja zabezp. 2600
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 650 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1993
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 20 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,00 m2
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny, piekarnik elektryczny
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Glazura łazienki starszego typu
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki pralka, umywalka, wanna, WC
Wyposażenie dodatkowe szafki
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3,00 m2
Podłoga przedpokoi płytki

Kraków, Stare Miasto, Felicjanek
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12535

Przyjemne, jasne mieszkanie 36,5 m2 w zadbanej kamienicy w centrum Krakowa - okolica Jubilatu. Mieszkanie przeszło generalny remont, ogrzewanie, ciepła woda miejskie! Dostępne od 1.05 LOKALIZACJA: ul. Felicjanek - boczna od ul. Zwierzynieckiej, historyczne centrum ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Felicjanek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12522

KRAKÓW - STARE MIASTO - ULICA ŁOBZOWSKA bardzo przytulna, czysta i zadbana garsoniera w widokiem na panoramę Starego Miasta doskonała lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta, z doskonałą komunikacją prawie przy samym budynku pow. 23,10 m2 Zapraszamy ...

Powierzchnia
23,10 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,58 zł
cena 2 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12538

Wynajmiemy czyściutkie, zadbane mieszkanie jednopokojowe, położone na wysokim parterze, w bloku z 2008 roku przy ul. Miłkowskiego na Ruczaju.  Pokój umeblowany i wyposażony, z wyjściem na sporą zabudowaną loggię.  Jasna osobna kuchnia, umeblowana i wyposażona  Spora ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12525

PRZYTULNE MIESZKANIE 1-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA KAZIMIERZA WIELKIEGO / ZAKĄTEK  Mieszkanie o pow. 33,7 m2, składa się z dużego pokoju z balkonem, odrębnej jasnej kuchni z wejściem z pokoju, łazienki i ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,59 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek