nowa oferta
11
ofert
Katarzyna Szarek

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 546

kszarek@lobzowskie.pl

+48 507 174 477

zostaw wiadomość
62,50 zł/m2 cena: 2 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wynajmiemy sympatyczne mieszkanie z klimatem na os. Ugorek (ul. Włodkowica)
Jasne, ciche, z pięknymi parkietami. 
Mieszkanie składa się z:
-umeblowanego pokoju (łóżko rozkładane dwuosobowe, stolik, fotel, regał) 
-jasnej umeblowanej i wyposażonej kuchni z kącikiem jadalnym
-sporej łazienki z wanną i umywalką 
-przedpokoju z dużą, wygodną zabudowaną szafą 
Koszty utrzymania: czynsz dla właściciela to 2000 zł + czynsz administracyjny (z zaliczkami na centralne ogrzewanie) to ok 380 zł + woda ciepła (centralna) i zimna + prąd ok 100 zł + gaz jedynie do kuchenki. 
Do mieszkania przynależy piwnica, a na tym samym piętrze jest suszarnia do dyspozycji. 
Lokalizacja przyjemna, blisko do tramwaju i autobusu, blisko punkty usługowe i sklepiki. 
Konieczna kaucja 2500 zł i umowa najmu okazjonalnego. 
Szczegóły telefonicznie
Opiekun oferty
Katarzyna Szarek  
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KML-MW-12545
Powierzchnia 32,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 5
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 5
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 380 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon brak
Rok budowy 1960
Widok park/skwer
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie C.O. miejskie
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 6,00 m2
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni kuchenka, lodówko/zamrażarka, meble kuchenne na wymiar, piekarnik, pralka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 5,00 m2
Podłoga przedpokoi parkiet
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
mieszkanie na wynajem

K11-MW-12479

KROWODRZA-PRĄDNIK BIAŁY-GÓRKA NARODOWA - REJ.KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ-UL.MARCZYŃSKIEGO, do wynajęcia o ładnym rozkładzie mieszkanie 3 pok. z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym . TRAMWAJ .  Pow. 64,5 m2, Cena: 2500 zł + 250 zŁ za m. postojowe ...

Powierzchnia
64,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,76 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500

Kraków, Stare Miasto, Felicjanek
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12535

Przyjemne, jasne mieszkanie 36,5 m2 w zadbanej kamienicy w centrum Krakowa - okolica Jubilatu. Mieszkanie przeszło generalny remont, ogrzewanie, ciepła woda miejskie! Dostępne od 1.05 LOKALIZACJA: ul. Felicjanek - boczna od ul. Zwierzynieckiej, historyczne centrum ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Felicjanek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12522

KRAKÓW - STARE MIASTO - ULICA ŁOBZOWSKA bardzo przytulna, czysta i zadbana garsoniera w widokiem na panoramę Starego Miasta doskonała lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta, z doskonałą komunikacją prawie przy samym budynku pow. 23,10 m2 Zapraszamy ...

Powierzchnia
23,10 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,58 zł
cena 2 000