oferta na wyłączność
6
ofert
Elżbieta Guzik

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 1597

elzbieta.guzik@krolewska.krakow.pl

+48 501 488 464

zostaw wiadomość
26 019,88 zł/m2 cena: 759 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

STARE MIASTO-CENTRUM-UL.RAKOWICKA do sprzedaży super wykończone mieszkanie . 

W inwestycji zrealizowanej przez czołowego krakowskiego dewelopera  z 40-letnią tradycją
firmę " Bryksy" .

" Inwestycja STEAM PARK" , położona jest w zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego . 

Pow. mieszkania : 29,17m2 + extra własny ogródek .

Cena sprzedaży :  759 000 zł .

Czynsz adm. 529 zł ( zawiera między innymi : CO , ciepłą i zimną wodę , śmieci -1 os. )+ prąd  wg zużycia . 

Nie ma gazu .

Parter z własnym ogródkiem z widokiem na zamknięty bardzo ładnie zagospodarowany wewnętrzny dziedziniec . 

Super rozkład z pokojem dziennym z aneksem kuchennym , oddzielną wnęką sypialnianą oraz dużą garderobą ( z miejscem na pralkę) , przedpokojem i przestronną łazienką z prysznicem . 

Mieszkanie znajduje się w super lokalizacji, na zamkniętym osiedlu .

W bardzo bliskiej odległości :

Galeria Krakowska, Dworzec Główny , Planty, uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny czy Politechnika Krakowska .

Rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, biura-korporacje.

Bardzo dobry dojazd do każdej dzielnicy Krakowa  i wyjazd z miasta w każdym kierunku . 
 
Cicha i spokojna okolica.

Monitoring, teren zamknięty a całodobowa recepcja z portierem całodobowo troszczy się o bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców . 

Możliwość przejęcia obecnego Najemcy . 

" Steam Park"  to połączenie doskonałej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat.

W zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego, stworzono wyjątkowe miejsce .

Znak szczególny "Steam Parku" to innowacyjny teren zielony który tworzy prozdrowotną atmosferę tego miejsca.

W parku który został zaprojektowany specjalnie dla przyszłych mieszkańców, wyrośnie unikalna strefa zieleni - roślinna instalacja oczyszczająca powietrze.

Zamknięty i estetycznie zaaranżowany dziedziniec " Steam Parku" umożliwi relaks wśród wyciszającej zieleni, a portier całodobowo zatroszczy się o bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców.

Dodatkowy atut stanowi tu 20 arowy park z urządzeniami rekreacyjnymi i placem zabaw dla najmłodszych. 

Mieszkanie idealnie nada się pod inwestycję jak i dla osób szukających mieszkania w bardzo dobrze rozwiniętej lokalizacji.
 

WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE -ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. 

Of. prowadzi oraz służy swoim ponad 25-letnim doświadczeniem z zakresu Rynku Nieruchomości :
Elżbieta Guzik
( licencja zawodowa pośrednika nieruchomości nr 1597, ubezpieczenie OC PZU S.A.).
 
CENTRUM DORADCÓW NIERUCHOMOŚCI-KRAKÓW-UL.KRÓLEWSKA 1 

Zadzwoń, 
by umówić się na spotkanie i dowiedzieć się więcej.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo przy przeprowadzaniu  transakcji kupna-sprzedaży-najmu. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. 

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty K11-MS-12492
Powierzchnia 29,17 m²
Powierzchnia użytkowa 29,17 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ochrona, ogrzewanie, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 529 PLN
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Rok budowy 2019
Gaz brak
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras duży
Usytuowanie jednostronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 1
Klucze tak
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Kremerowska

Kraków, Stare Miasto, Kremerowska
mieszkanie na sprzedaż

K11-MS-12488

POLECAM-STARE MIASTO - REJ.UL.KARMELICKIEJ -UL.KREMEROWSKA, do sprzedaży super położone mieszkanie 1 pok. , pow. 27,86 m2. , balkonem i piwnicą o pow. 3,44 m2 .  Cena sprzedaży : 711 000 zł + piwnica w cenie : 15 000 zł .  Całość : 726 000 zł .  Czynsz adm.  ...

Powierzchnia
27,86 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25 520,46 zł
cena 711 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Kremerowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Bronowicka
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12463

KRAKÓW - dzielnica KROWODRZA, ulica BRONOWICKA, apartamentowiec VILLA VERONA oferujemy do sprzedaży bardzo piękny, gotowy do wejścia apartament 2-pokojowy z ponad 10-metrowym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i pomieszczeniem gospodarczym bezpośrednio ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 077,28 zł
cena 980 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Powstańców

Kraków, Prądnik Czerwony, Powstańców
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12499

KRAKÓW, ul. POWSTAŃCÓW (Prądnik Czerwony) przytulne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną jasną kuchnią położone na 3-cim piętrze budynku 4-ro piętrowego  pow. 45,92 m2 + piwnica 2,16 m2 Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/urv3dz   ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 478,26 zł
cena 620 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki, Stefana Bobrowskiego

Kraków, Grzegórzki, Stefana Bobrowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KAM-MS-12512

KRAKÓW, dzielnica GRZEGÓRZKI, ulica BOBROWSKIEGO MIESZKANIE 3-POKOJOWE położone na 4-tym piętrze / poddaszu zadbanego bloku z 1992r., w cichej uliczce, blisko Ronda Grzegórzeckiego, Wisły i centrum miasta pow. użytkowa mieszkania 64,6 m2, po podłodze ok. 100m2 + ...

Powierzchnia
64,60 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 609,91 zł
cena 750 000