nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Czerwony, Ugorek

Kraków, Prądnik Czerwony, Ugorek
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12545

Wynajmiemy sympatyczne mieszkanie z klimatem na os. Ugorek (ul. Włodkowica) Jasne, ciche, z pięknymi parkietami.  Mieszkanie składa się z: -umeblowanego pokoju (łóżko rozkładane dwuosobowe, stolik, fotel, regał)  -jasnej umeblowanej i wyposażonej kuchni z kącikiem ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
62,50 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Czerwony, Ugorek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Kordiana

Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Kordiana
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12544

Wynajmiemy zadbane, słoneczne, umeblowane mieszkanie położone na III piętrze w IV budynku przy ul. Kordiana. Idealne dla pary.  Blok czysty, zadbany z 1993 roku, pod blokiem sporo miejsc postojowych (wjazd przez szlaban).  Mieszkanie to umeblowany pokój z balkonem ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,35 zł
cena 1 900
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12543

Wynajmiemy od 1 czerwca bardzo atrakcyjne mieszkanie z miejscem postojowym - wykończone w wysokim standardzie w 3 piętrowym, kilkuletnim budynku przy ul. Pachońskiego Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: sypialni i dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przestronnego ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,16 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Prądnik Biały
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze

Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12542

Do wynajęcia ustawne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w odnowionej kamienicy przy ul. Lwowskiej w Krakowie. Dwa osobne pokoje, w pełni umeblowane, osobna kuchnia, idealne dla osób pracującej z domu, pary, ale także dwóch niezależnych osób! Całkowita powierzchnia ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Stańczyka

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Stańczyka
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12526

3-POKOJOWY APARTAMENT W KOMPLEKSIE SALWATOR CITY W BRONOWICACH  Mieszkanie o pow. 53 m2​, po generalnym remoncie, wysoki standard, nowocześnie wykończone i w pełni wyposażone Składa się z pokoju dziennego z dużym aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, który może ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
75,47 zł
cena 4 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Wrocławska

Kraków, Krowodrza, Wrocławska
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12541

Wynajmiemy słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na IV i ostatnim piętrze apartamentowca przy ul. Wrocławskiej (nowe budownictwo).  Blok z dwoma windami i ochroną, czysty elegancki i zadbany.  Mieszkanie to dwa pokoje: jeden ze sporym aneksem kuchennym, drugi ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,83 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Wrocławska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, ulica Gzymsików9

Kraków, Krowodrza, Łobzów, ulica Gzymsików9
mieszkanie na wynajem

KRL-MW-12422

KROWODRZA-ŁOBZÓW-REJON AL.GROTTGERA, ładne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, pow.54m2, cena wynajmu 3000 + 700zł czynsz ( co, woda zimna i ciepła, opł. admin.) super położone, cisza z dala od ruchliwej ulicy, 2 balkony, całkowicie umeblowane i wyposażone . Miejsce ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 3 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12525

PRZYTULNE MIESZKANIE 1-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA KAZIMIERZA WIELKIEGO / ZAKĄTEK  Mieszkanie o pow. 33,7 m2, składa się z dużego pokoju z balkonem, odrębnej jasnej kuchni z wejściem z pokoju, łazienki i ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,59 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Zakątek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12538

Wynajmiemy czyściutkie, zadbane mieszkanie jednopokojowe, położone na wysokim parterze, w bloku z 2008 roku przy ul. Miłkowskiego na Ruczaju.  Pokój umeblowany i wyposażony, z wyjściem na sporą zabudowaną loggię.  Jasna osobna kuchnia, umeblowana i wyposażona  Spora ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska

Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Łobzowska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12522

KRAKÓW - STARE MIASTO - ULICA ŁOBZOWSKA bardzo przytulna, czysta i zadbana garsoniera w widokiem na panoramę Starego Miasta doskonała lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta, z doskonałą komunikacją prawie przy samym budynku pow. 23,10 m2 Zapraszamy ...

Powierzchnia
23,10 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,58 zł
cena 2 000

Kraków, Stare Miasto, Felicjanek
mieszkanie na wynajem

KML-MW-12535

Przyjemne, jasne mieszkanie 36,5 m2 w zadbanej kamienicy na krakowskim Starym Mieście - okolica Jubilatu/ulica Felicjanek Mieszkanie przeszło generalny remont, ogrzewanie, ciepła woda miejskie! Dostępne od 1.05 LOKALIZACJA: ul. Felicjanek - boczna od ul. Zwierzynieckiej, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
59,72 zł
cena 2 150
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Felicjanek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Nowowiejska
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12520

KLIMATYCZNE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ, PO REMONCIE KRAKÓW -- dzielnica Krowodrza - Łobzów ---  ul. Nowowiejska - rejon ul. Królewskiej / Lea Mieszkanie dla 1 osoby lub pary, bez zwierząt Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/kxemp0 pow. ...

Powierzchnia
40,15 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,27 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Lucjana Rydla
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12519

KRAKÓW - KROWODRZA - ULICA RYDLA ----- TUŻ OBOK PĘTLI TRAMWAJOWEJ bardzo atrakcyjne, przestronne MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z OSOBNĄ JASNĄ KUCHNIĄ, po generalnym remoncie 2 lata temu, umeblowane i wyposażone, dostępne od 1 maja 2026r. Zapraszamy na wirtualny spacer ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,83 zł
cena 2 800
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Osiedle Cegielniana

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Osiedle Cegielniana
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12517

KRAKÓW - ŁAGIEWNIKI, ulica CEGIELNIANA / rejon ulicy ZAKOPIAŃSKIEJ / BROŻKA wynajmiemy bardzo ładne, rozkładowe, czyste i zadbane mieszkanie 4-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowane, z pełną infrastrukturą w najbliższej ...

Powierzchnia
80,52 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
49,68 zł
cena 4 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zdunów
mieszkanie na wynajem

KAM-MW-12506

PODGÓRZE / BOREK FAŁĘCKI ZACHÓD --- ULICA ZDUNÓW bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie 2-pokojowe stanowiące całe piętro kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, z dużym garażem bezpośrednio pod mieszkaniem 2 loggie 1 piętro w budynku 2-piętrowym z 2010r. garaż samodzielny ...

Powierzchnia
52,38 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 700
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Turniejowa

Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Turniejowa
lokal na wynajem

KAM-LW-12429

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 83,49 m², położony na parterze nowego bloku w centrum osiedla przy ul. Turniejowej w Krakowie. Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! sb360.online/dh8jeo Opis lokalu: Parter z dużymi ...

Powierzchnia
83,49 m2
Piętro
parter
Cena za m2
83,84 zł
cena 7 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem