oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec
dom na sprzedaż

KRL-DS-12423

Gm. Kocmyrzów- Luborzyca, GOSZYCE, super dom parterowy o pow. użytkowej 179,47m2,           działka 30 a, cena: 990.000zł Sprzedawany dom jest położony na ładnej , widokowej działce o pow 30a pośród innych domów . Dom parterowy w stanie deweloperskim i wykończonym ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce, Gościniec
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

KML-DS-12539

Sprzedamy dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej, w Szczyglicach, tuż przy granicy z Rząską, przy ul. Bukowej.  Stan surowy otwarty (rozpoczęta budowa)  Lokalizacja spokojna, dużo zieleni, w otoczeniu w większości nowe ładne domy, do Krakowa parę minut samochodem. Blisko ...

Powierzchnia
348,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
886 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
6 321,84 zł
cena 2 200 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice, Graniczna

Michałowice (gw), Michałowice, Graniczna
dom na sprzedaż

WAD-DS-13032

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 155 m² (145 m² użytkowej), położone na działkach ok. 500 m². Kameralna inwestycja obejmuje 4 budynki o wysokim standardzie, z atrakcyjnym widokiem na okolicę. Standard: Pompa ciepła, ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 965,52 zł
cena 1 300 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice, Graniczna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice, Bukowa

Zabierzów, Szczyglice, Bukowa
dom na sprzedaż

KML-DS-12537

Sprzedamy dom w zabudowie bliźniaczej, w Szczyglicach, tuż przy granicy z Rząską, przy ul. Bukowej.  Lokalizacja spokojna, dużo zieleni, w otoczeniu w większości nowe ładne domy, do Krakowa parę minut samochodem. Blisko przystanki komunikacji miejskiej.  Projekt jest ...

Powierzchnia
174,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
443 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 137,93 zł
cena 1 590 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice, Bukowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Krymska

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Krymska
dom na sprzedaż

WAD-DS-13025

Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej na oś. Kliny- oś. Ruczaj. Powierzchnia domu 133 m2, działka 200m - płaska zagospodarowana i ogrodzona. Parter;  salon z wyjściem na taras i ogródka, łazienka, kuchnia częściowo połączona z salonem, przedpokój. 1 piętro; 2 sypialnie, ...

Powierzchnia
133,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 428,57 zł
cena 1 520 000
dom na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Krymska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Pasternik

Kraków, Bronowice, Pasternik
dom na sprzedaż

WAD-DS-13024

Zapraszam do skorzystania z wirtualnego spaceru, który pozwoli dokładnie zapoznać się z układem pomieszczeń i możliwościami tej nieruchomości.  Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny/wielorodzinny o powierzchni 280 m², położony na dużej, w pełni budowlanej działce ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 734 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 107,14 zł
cena 1 990 000
dom na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Pasternik
Kryteria wyszukiwania

rozumiem